Dentysta – Stomatolog

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej, endodoncji, chirurgii, protetyki oraz implantologii. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu (endometr, mikroskop endodontyczny, radiowizjografia) leczymy zęby na światowym poziomie. Jesteśmy doświadczonym zespołem – pasjonatami zawodu, stale podnoszącymi swoje kwalifikacje i doskonalącymi umiejętności.

Bez względu na powód wizyty, pacjenci (w szczególności dzieci) czują się tu bezpiecznie, nie przeżywają negatywnych emocji, gdyż każdemu zabiegowi towarzyszy miła atmosfera, a sprawnie przeprowadzony zabieg nie stwarza niepotrzebnego bólu. Pacjentom naszych gabinetów, dentysta kojarzy się z tylko z życzliwością i profesjonalizmem. Najlepszym tego dowodem jest to, iż – dbając o swoje uzębienie – są naszymi stałymi klientami.

Osobom niemającym kompletu własnych zębów, używającym protez czy mostków, polecam implanty, które pacjentom przywrócą nie tylko estetykę uzębienia, ale i pewność siebie oraz szeroki uśmiech.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu!

 

 

 

Z tradycją w nowoczesność

Gabinet przy ul. Hożej działa już od lat 50tych. Od samego początku stawiano tu na najnowsze technologie i materiały, między innymi jeden z pierwszych aparatów do zdjęć rentgenowskich znajdował się w tym miejscu. Tradycja tego gabinetu zobowiązuje nas do ciągłego udoskonalania umiejętności i wyposażenia go w specjalistyczny sprzęt. Zastosowanie najnowszych zdobyczy techniki pozwala nam leczyć bardzo skutecznie i bezboleśnie. Za pomocą endometru i mikroskopu endodontycznego  można precyzyjnie opracować i wypełnić kanały, a cyfrowa radiowizjografia pozwala natychmiast ocenić prawidłowość leczenia. 

Szkolenia praktyczne i kursy z zakresu protetyki, implantologii, stomatologii estetycznej i periodontologii pozwalają nam na kontakt z aktualną wiedzą, która znajduje zastosowanie w naszej praktyce z dużym powodzeniem.